foto

ZAKÁZKOVÁ STAVBA TUNINGOVÝCH AUTOMOBILŮ

Pro naše zákazníky nabízíme, jak kompletní přestavby vozidel, tak částečné. Nabízíme v tomto odvětví například karosářské práce, lakování vozidel včetně technologie airbrush, chromování, zlacení, čalounické práce a mnoho dalšího.

Samozřejmě veškerým automobilům dáváme naprostou péči s citem pro detail a přesnost. 

foto

MALOSÉRIOVÁ VÝROBA OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ

Naše společnost se již od roku 2006 plnohodnotně zabývá malosériovou výrobou osobních automobilů. Pro naše zákazníky stavíme automobily „na klíč“. A to pro zákazníky s naprosto jasnou vizí a návrhem, tak pro zákazníky, kteří si chtějí splnit sen, ale nemají přesné návrhy, jen nosí v hlavě představu o svém automobilu.

Veškeré námi vyrobené automobily jsou plnohodnotně homologovány a splňují zákony o pozemních komunikacích. Vozidlo předáme s novým technickým průkazem a registrační značkou.

Automobily vyrábíme, buď jako jediný originál, nebo formou malosériově vyráběných vozů s omezeným počtem kusů pro zachování jedinečnosti a unikátnosti daného automobilu. 

foto

INDIVIDUÁLNÍ STAVBA A PŘESTAVBA VOZIDEL

Individuální stavba, popř. přestavba vozidla se řídí v ČR zákonem
č. 56/2001 Sb. resp. vyhláškou č. 341/2002 Sb. o schvalování vozidel do provozu na pozemních komunikacích.
Schválení individuální stavby či přestavby vozidla je často jediným způsobem, jak umožnit sportovním nebo speciálním vozidlům legální provoz na pozemních komunikacích. Individuální stavbu nebo přestavbu vozidel schvaluje v ČR dopravní odbor úřadu obce
s rozšířenou pravomocí.

Zveme vás do našeho týmu na pozici pilota

Máte nějaký požadavek na přestavbu vozidla? Potřebujete postavit závodní speciál nebo máte chuť si závoďák půjčit na závody?
Rádi vás vezme do týmu a objedeme spolu vybrané závodní tratě.